Murata Electronics North America GRP1552C1H4R0CZ01E
GRP1552C1H4R0CZ01E picture photo
Mfg. Part Number
GRP1552C1H4R0CZ01E
Datasheet Download
GRP1552C1H4R0CZ01E.pdf
Availability of GRP1552C1H4R0CZ01E
QUANTITY
GRP1552C1H4R0CZ01E Order Process
Ship out your order
Specifications of GRP1552C1H4R0CZ01E
Internal Part NumberEIS-GRP1552C1H4R0CZ01E
Delivery TimeIn stock, ship GRP1552C1H4R0CZ01E today.
SeriesGRP1552C1H
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRP1552C1H4R0CZ01E
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRP1552C1, GRP1552C1H4R0CZ01E Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRP1552C1H4R0CZ01E Details Description
Related parts for GRP1552C1H4R0CZ01E
RES SMD 12.1KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER PIN 9POS VERT TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1A 6WSON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
RES 80.6 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 4PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 18LCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
OSC VCTCXO 25.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf