Murata Electronics North America GRP15SS1H1ROZ01E
GRP15SS1H1ROZ01E picture photo
Mfg. Part Number
GRP15SS1H1ROZ01E
Datasheet Download
GRP15SS1H1ROZ01E.pdf
Availability of GRP15SS1H1ROZ01E
QUANTITY
GRP15SS1H1ROZ01E Order Process
Ship out your order
Specifications of GRP15SS1H1ROZ01E
Internal Part NumberEIS-GRP15SS1H1ROZ01E
Delivery TimeIn stock, ship GRP15SS1H1ROZ01E today.
SeriesGRP15SS1H
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-GRP15SS1H1ROZ01E
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksGRP15SS1, GRP15SS1H1ROZ01E Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
GRP15SS1H1ROZ01E Details Description
Related parts for GRP15SS1H1ROZ01E
SENSOR 100PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN ADAPTER RCPT FC SIMPLEX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 15 POS SMD 1.0MM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 7POS PIN datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 125MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
HEATSINK 54X40X12.7MM XCUT datasheet.pdf
CAP CER 39PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf