Hirose Electric Co Ltd GT13-2022/F4-5PCF(70)
GT13-2022/F4-5PCF(70) picture photo
Mfg. Part Number
GT13-2022/F4-5PCF(70)
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Contacts
Brief Description
M TERMINAL 20-22AWG
Datasheet Download
GT13-2022/F4-5PCF(70).pdf
Availability of GT13-2022/F4-5PCF(70)
QUANTITY
GT13-2022/F4-5PCF(70) Order Process
Ship out your order
Specifications of GT13-2022/F4-5PCF(70)
Internal Part NumberEIS-GT13-2022/F4-5PCF(70)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Contacts
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GT13-2022/F4-5PCF(70)
Related LinksGT13-2022/, GT13-2022/F4-5PCF(70) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
GT13-2022/F4-5PCF(70) Details Description
Related parts for GT13-2022/F4-5PCF(70)
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 38PS .100 SMD GOLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV NP0 2225 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 0612 datasheet.pdf
RES 604 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 20A datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 13A TO220-3 datasheet.pdf