Hirose Electric Co Ltd GT13-30/F4-5SCF(70)
GT13-30/F4-5SCF(70) picture photo
Mfg. Part Number
GT13-30/F4-5SCF(70)
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Contacts
Brief Description
F TERMINAL 30AWG
Datasheet Download
GT13-30/F4-5SCF(70).pdf
Availability of GT13-30/F4-5SCF(70)
QUANTITY
GT13-30/F4-5SCF(70) Order Process
Ship out your order
Specifications of GT13-30/F4-5SCF(70)
Internal Part NumberEIS-GT13-30/F4-5SCF(70)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Contacts
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GT13-30/F4-5SCF(70)
Related LinksGT13-30/F, GT13-30/F4-5SCF(70) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
GT13-30/F4-5SCF(70) Details Description
Related parts for GT13-30/F4-5SCF(70)
LED YELLOW DIFFUSED 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 568MA 538 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 23.7 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 24"L X 30"W datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf
500 TB PLU PLU SOLID datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf