Hirose Electric Co Ltd GT13SH-1/1P-R
GT13SH-1/1P-R picture photo
Mfg. Part Number
GT13SH-1/1P-R
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Accessories
Brief Description
M CONN RETAINER
Datasheet Download
GT13SH-1/1P-R.pdf
Availability of GT13SH-1/1P-R
QUANTITY
GT13SH-1/1P-R Order Process
Ship out your order
Specifications of GT13SH-1/1P-R
Internal Part NumberEIS-GT13SH-1/1P-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GT13SH-1/1P-R
Related LinksGT13SH, GT13SH-1/1P-R Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
GT13SH-1/1P-R Details Description
Related parts for GT13SH-1/1P-R
CAP CER 0.047UF 100V X7R 2225 datasheet.pdf
CONN SOCKET .4MM 80POS SMD datasheet.pdf
CBL 1COND 14AWG 600V TAN 100' datasheet.pdf
CONN HEADER 13POS VERT .156 GOLD datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS ANGLED SKT datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 76.7VC P600 datasheet.pdf
TS 35 X 7.5 2M COPPER SOLID datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR LTC4020EUHF datasheet.pdf
IC CLK BUFFER PLL 64QFN datasheet.pdf
MKP 3UF 5% 850VDC DRAWING T6 datasheet.pdf