Amphenol Industrial GTC01AF24-28S
GTC01AF24-28S picture photo
Mfg. Part Number
GTC01AF24-28S
Brief Description
GT 24C 24#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTC01AF24-28S.pdf
Availability of GTC01AF24-28S
QUANTITY
GTC01AF24-28S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC01AF24-28S
Internal Part NumberEIS-GTC01AF24-28S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC01AF24-28S
Related LinksGTC01A, GTC01AF24-28S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC01AF24-28S Details Description
Related parts for GTC01AF24-28S
FERRITE CHIP SIGNAL 470 OHM SMD datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG ADJ TSOT23 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 20 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf