Amphenol Industrial GTC01CF24-10P
GTC01CF24-10P picture photo
Mfg. Part Number
GTC01CF24-10P
Brief Description
GT 7C 7#8 PIN RECP
Datasheet Download
GTC01CF24-10P.pdf
Availability of GTC01CF24-10P
QUANTITY
GTC01CF24-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC01CF24-10P
Internal Part NumberEIS-GTC01CF24-10P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC01CF24-10P
Related LinksGTC01C, GTC01CF24-10P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC01CF24-10P Details Description
Related parts for GTC01CF24-10P
IDC CABLE - MKC26A/MC26M/X datasheet.pdf
CONN HEADER 11POS STR 30GOLD T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.98 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG SWITCHD CAP 2VIN SOT23 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS INLINE PIN datasheet.pdf