Amphenol Industrial GTC01LCF18-22S
GTC01LCF18-22S picture photo
Mfg. Part Number
GTC01LCF18-22S
Brief Description
GT 3C 3#16 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTC01LCF18-22S.pdf
Availability of GTC01LCF18-22S
QUANTITY
GTC01LCF18-22S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC01LCF18-22S
Internal Part NumberEIS-GTC01LCF18-22S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC01LCF18-22S
Related LinksGTC01LC, GTC01LCF18-22S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC01LCF18-22S Details Description
Related parts for GTC01LCF18-22S
RES SMD 1.96KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PST 25A 125V datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
CP1E BATTERY datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
RES 312K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP NIOB OXID 68UF 20% 6.3V 2312 datasheet.pdf
CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
TOOLING datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 27K OHM 14SOIC datasheet.pdf
26500 11C 10#16 1#2 S BY RECP datasheet.pdf
Single and Quad 18 V Operational Amplifiers IC datasheet.pdf