Amphenol Industrial GTC01R24-10S
GTC01R24-10S picture photo
Mfg. Part Number
GTC01R24-10S
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP LINE
Datasheet Download
GTC01R24-10S.pdf
Availability of GTC01R24-10S
QUANTITY
GTC01R24-10S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC01R24-10S
Internal Part NumberEIS-GTC01R24-10S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC01R24-10S
Related LinksGTC01R, GTC01R24-10S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC01R24-10S Details Description
Related parts for GTC01R24-10S
IC OPAMP CFA 1.44GHZ 8SOIC datasheet.pdf
SENSOR 300PSI M20-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V datasheet.pdf
CONN TERM BLK CARD EDGE 4POS datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
C/A MRJ21/MRJ21 GBE STRT CMR 25M datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf