Amphenol Industrial GTC02R24-67P-B30
GTC02R24-67P-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC02R24-67P-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 19C 19#12 SKT RECP
Datasheet Download
GTC02R24-67P-B30.pdf
Availability of GTC02R24-67P-B30
QUANTITY
GTC02R24-67P-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC02R24-67P-B30
Internal Part NumberEIS-GTC02R24-67P-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC02R24-67P-B30
Related LinksGTC02R24, GTC02R24-67P-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC02R24-67P-B30 Details Description
Related parts for GTC02R24-67P-B30
FIXED IND 200UH 106MA 7.1 OHM TH datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISORY CIRCUIT 8-DIP datasheet.pdf
CONN HEADER 52POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC POT DGTL DUAL 100K SPI 16QFN datasheet.pdf
CAP POLYMER 120UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
RES SMD 32.4 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IP SUITE ETHERNET datasheet.pdf
13P MTA100 CONN ASSY POL RIB datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 50V NP0 1812 datasheet.pdf