Amphenol Industrial GTC030-20-27P-025-B30-C14
GTC030-20-27P-025-B30-C14 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-20-27P-025-B30-C14
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN RECP BOX WALL
Datasheet Download
GTC030-20-27P-025-B30-C14.pdf
Availability of GTC030-20-27P-025-B30-C14
QUANTITY
GTC030-20-27P-025-B30-C14 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-20-27P-025-B30-C14
Internal Part NumberEIS-GTC030-20-27P-025-B30-C14
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-20-27P-025-B30-C14
Related LinksGTC030-20-27, GTC030-20-27P-025-B30-C14 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-20-27P-025-B30-C14 Details Description
Related parts for GTC030-20-27P-025-B30-C14
CABLE 3COND 22AWG GRAY 500' datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 3.24K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
PNL ASSY,XCONN, WRG BLK,200 PR datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 3.3V IN 15V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS PIN datasheet.pdf