Amphenol Industrial GTC030-22-14P-025-A24-C36
GTC030-22-14P-025-A24-C36 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-14P-025-A24-C36
Brief Description
GT 19C 19#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030-22-14P-025-A24-C36.pdf
Availability of GTC030-22-14P-025-A24-C36
QUANTITY
GTC030-22-14P-025-A24-C36 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-14P-025-A24-C36
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-14P-025-A24-C36
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-14P-025-A24-C36
Related LinksGTC030-22-14, GTC030-22-14P-025-A24-C36 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-14P-025-A24-C36 Details Description
Related parts for GTC030-22-14P-025-A24-C36
RES 13.7 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.48K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.2V 500MW SOD123 datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100" STACKER datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 45VC DO214AB datasheet.pdf
CABLE ASSY R/T PLUG RG178/U 6" datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
MOSFET P CH 20V 6A 2-2AA1A datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf