Amphenol Industrial GTC030-22-19S
GTC030-22-19S picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-19S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 14C 14#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTC030-22-19S.pdf
Availability of GTC030-22-19S
QUANTITY
GTC030-22-19S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-19S
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-19S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-19S
Related LinksGTC030, GTC030-22-19S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-19S Details Description
Related parts for GTC030-22-19S
CONN HEADER 22POS DUAL .100 TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 0.2A 4WLCSP datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
LSF-SMT 3.81/23/135 3.5 BK datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
CRYSTAL 40.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf