Amphenol Industrial GTC030-22-20S-B30-C14-025
GTC030-22-20S-B30-C14-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-20S-B30-C14-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 9C 9#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030-22-20S-B30-C14-025.pdf
Availability of GTC030-22-20S-B30-C14-025
QUANTITY
GTC030-22-20S-B30-C14-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-20S-B30-C14-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-20S-B30-C14-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-20S-B30-C14-025
Related LinksGTC030-22-20, GTC030-22-20S-B30-C14-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-20S-B30-C14-025 Details Description
Related parts for GTC030-22-20S-B30-C14-025
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM datasheet.pdf
IC PWR SUPPLY CONTROLLER 10MSOP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 150MW SMINI3 datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 20POS datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS OS 6KW 200V datasheet.pdf
IC OPAMP GP 3MHZ RRO 5TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.2A 8SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 2W DO204AL datasheet.pdf