Amphenol Industrial GTC030-22-20S-B30-C14-025
GTC030-22-20S-B30-C14-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-20S-B30-C14-025
Brief Description
GT 9C 9#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030-22-20S-B30-C14-025.pdf
Availability of GTC030-22-20S-B30-C14-025
QUANTITY
GTC030-22-20S-B30-C14-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-20S-B30-C14-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-20S-B30-C14-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-20S-B30-C14-025
Related LinksGTC030-22-20, GTC030-22-20S-B30-C14-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-20S-B30-C14-025 Details Description
Related parts for GTC030-22-20S-B30-C14-025
RELAY SSR SPST 60V 2A 8DIP datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFG20A/AF20/AFG20A datasheet.pdf
CBL RIBN 40COND 0.050 GRAY 100' datasheet.pdf
CHAMP 050 II REC ASSY 26P 3.1M datasheet.pdf
RES SMD 0.036 OHM 1% 1/2W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 1/4 NPT 4-20MA datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 9W datasheet.pdf
RES 3.57K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
METRAL HDR 2MX4R datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .050 THRUHL datasheet.pdf