Amphenol Industrial GTC030-22-20SY-B30-C14-025
GTC030-22-20SY-B30-C14-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-22-20SY-B30-C14-025
Brief Description
GT 9C 9#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030-22-20SY-B30-C14-025.pdf
Availability of GTC030-22-20SY-B30-C14-025
QUANTITY
GTC030-22-20SY-B30-C14-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-22-20SY-B30-C14-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-22-20SY-B30-C14-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-22-20SY-B30-C14-025
Related LinksGTC030-22-20S, GTC030-22-20SY-B30-C14-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-22-20SY-B30-C14-025 Details Description
Related parts for GTC030-22-20SY-B30-C14-025
TRANS NPN 350V 0.1A SOT-23 datasheet.pdf
VARISTOR 612V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 6A 250V datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 4.5-9VIN 12VOUT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM datasheet.pdf