Amphenol Industrial GTC030-28-21P-025
GTC030-28-21P-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-28-21P-025
Brief Description
GT 37C 37#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030-28-21P-025.pdf
Availability of GTC030-28-21P-025
QUANTITY
GTC030-28-21P-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-28-21P-025
Internal Part NumberEIS-GTC030-28-21P-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-28-21P-025
Related LinksGTC030-2, GTC030-28-21P-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-28-21P-025 Details Description
Related parts for GTC030-28-21P-025
DIODE ZENER 30V 500MW MSD datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 90mA 24-TSSOP-EP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC CURRENT SWITCH 10% 10UTQFN datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
IC FLASH 1GBIT 63VFBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 12V 100W 8.4A datasheet.pdf
POT 1M OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf