Amphenol Industrial GTC030-32-22P-025-LC
GTC030-32-22P-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030-32-22P-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 54C 54#16 PIN RECP
Datasheet Download
GTC030-32-22P-025-LC.pdf
Availability of GTC030-32-22P-025-LC
QUANTITY
GTC030-32-22P-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030-32-22P-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030-32-22P-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030-32-22P-025-LC
Related LinksGTC030-32-, GTC030-32-22P-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030-32-22P-025-LC Details Description
Related parts for GTC030-32-22P-025-LC
CABLE DB25M/M STRAIGHT THRU 6' datasheet.pdf
RES SMD 261 OHM 0.05% 1/4W 0805 datasheet.pdf
SHEETING REFLECTIVE 3/4" X 5YD datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 18-75V +/-15VOUT datasheet.pdf
RES 4.17K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
HOT MELT ADHESIVE 1 = 11LB BOX datasheet.pdf
32MM X 22.22MM 1=25/PK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK datasheet.pdf
Crystal 6.0000MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf