Amphenol Industrial GTC030F24-28S
GTC030F24-28S picture photo
Mfg. Part Number
GTC030F24-28S
Brief Description
GT 24C 24#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTC030F24-28S.pdf
Availability of GTC030F24-28S
QUANTITY
GTC030F24-28S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030F24-28S
Internal Part NumberEIS-GTC030F24-28S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030F24-28S
Related LinksGTC030, GTC030F24-28S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030F24-28S Details Description
Related parts for GTC030F24-28S
CONN HEADER 22POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
IC TRANSMITTER ASK UHF 8-SOIC datasheet.pdf
RES 68 OHM 2.5W 5% AXIAL datasheet.pdf
LED MOONSTONE COOL WHITE TO252-3 datasheet.pdf
RES SMD 88.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 26.7K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 30POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 5A TO263 datasheet.pdf