Amphenol Industrial GTC030F24-9S-LC
GTC030F24-9S-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC030F24-9S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 2C 2#4 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTC030F24-9S-LC.pdf
Availability of GTC030F24-9S-LC
QUANTITY
GTC030F24-9S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030F24-9S-LC
Internal Part NumberEIS-GTC030F24-9S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030F24-9S-LC
Related LinksGTC030F, GTC030F24-9S-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030F24-9S-LC Details Description
Related parts for GTC030F24-9S-LC
TRANS 7NPN DARL 50V 0.5A 16SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN JACK 1POS R/A PHONO RED datasheet.pdf
SCR THRYRISTOR 2000V WC-500 datasheet.pdf
IC REG LDO 4V 80MA SC70-5 datasheet.pdf
MOTOR BRUSH DC GEAR VAR 8W 24V datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf