Amphenol Industrial GTC030G24-22S-C10
GTC030G24-22S-C10 picture photo
Mfg. Part Number
GTC030G24-22S-C10
Brief Description
GT 4C 4#8 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030G24-22S-C10.pdf
Availability of GTC030G24-22S-C10
QUANTITY
GTC030G24-22S-C10 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030G24-22S-C10
Internal Part NumberEIS-GTC030G24-22S-C10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030G24-22S-C10
Related LinksGTC030G2, GTC030G24-22S-C10 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030G24-22S-C10 Details Description
Related parts for GTC030G24-22S-C10
IDC CABLE - MKR60K/MC60F/MCE60K datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONN BACKSHELL DB15 PLASTIC datasheet.pdf
CONN RCPT 10MM 5POS IP67 W/SCKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 21A TO-263AB datasheet.pdf
FIXED IND 38.5NH 500MA 290 MOHM datasheet.pdf
TRIMMER 22 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf