Amphenol Industrial GTC030R22-22P
GTC030R22-22P picture photo
Mfg. Part Number
GTC030R22-22P
Brief Description
GT 4C 4#8 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTC030R22-22P.pdf
Availability of GTC030R22-22P
QUANTITY
GTC030R22-22P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC030R22-22P
Internal Part NumberEIS-GTC030R22-22P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC030R22-22P
Related LinksGTC030, GTC030R22-22P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC030R22-22P Details Description
Related parts for GTC030R22-22P
CONN FAKRA JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN HEADER 30POS 2MM VERT TIN datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 1.1A 8DFN datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS VERT .156 TIN datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 600MA 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 65.7K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf