Amphenol Industrial GTC06AF14S-6P-B30-027
GTC06AF14S-6P-B30-027 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF14S-6P-B30-027
Brief Description
GT 6C 6#16S PIN PLUG
Datasheet Download
GTC06AF14S-6P-B30-027.pdf
Availability of GTC06AF14S-6P-B30-027
QUANTITY
GTC06AF14S-6P-B30-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF14S-6P-B30-027
Internal Part NumberEIS-GTC06AF14S-6P-B30-027
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF14S-6P-B30-027
Related LinksGTC06AF14S, GTC06AF14S-6P-B30-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF14S-6P-B30-027 Details Description
Related parts for GTC06AF14S-6P-B30-027
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.9A 23 MOHM TH datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN CIC VERT 20POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
METRAL HDR NB 4RX1M SIG datasheet.pdf
MOSFET QUAD SAB 2.6V 16SOIC datasheet.pdf