Amphenol Industrial GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24.pdf
Availability of GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
QUANTITY
GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
Related LinksGTC06AF28-21S, GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24 Details Description
Related parts for GTC06AF28-21SZ-025-C36-A24
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.15A 5TSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.80PF 150V 0606 datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL PIN datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CML LOW 25PPM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 649K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 48POS TIN datasheet.pdf