Amphenol Industrial GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC.pdf
Availability of GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
QUANTITY
GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
Internal Part NumberEIS-GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
Related LinksGTC06AF28-21SZ, GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC Details Description
Related parts for GTC06AF28-21SZ-025-C36A24-LC
OPT FIBER CABLE BREAKOUT BLACK datasheet.pdf
SCREWDRIVER SLOTTED 2.5MM datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC ADC 16BIT W/PGA 38-QFN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 4.5V datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 125KHZ 4UCSP datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN AFI JACK STR 50 OHM SMD datasheet.pdf
CB BTS FT 3 ASY datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf