Vishay/BCcomponents MAL215776271E3
MAL215776271E3 picture photo
Mfg. Part Number
MAL215776271E3
Brief Description
270UF 400V 35X30MM 85C 5000H
Datasheet Download
MAL215776271E3.pdf
Availability of MAL215776271E3
QUANTITY
MAL215776271E3 Order Process
Ship out your order
Specifications of MAL215776271E3
Internal Part NumberEIS-MAL215776271E3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)MAL215776271E3
Related LinksMAL2157, MAL215776271E3 Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
MAL215776271E3 Details Description
Related parts for MAL215776271E3
CABLE AUDIO/VIDEO HI QUAL 5M datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU .1UF 16V 1206 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
RES 806 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 20 OHM 50W 1% TO221 datasheet.pdf
TVS DIODE 16VWM 26VC SMBJ datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 149POS GOLD datasheet.pdf