Amphenol Industrial GTC06AF32-17SX-RDS
GTC06AF32-17SX-RDS picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF32-17SX-RDS
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 4C 4#4 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF32-17SX-RDS.pdf
Availability of GTC06AF32-17SX-RDS
QUANTITY
GTC06AF32-17SX-RDS Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF32-17SX-RDS
Internal Part NumberEIS-GTC06AF32-17SX-RDS
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF32-17SX-RDS
Related LinksGTC06AF32, GTC06AF32-17SX-RDS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF32-17SX-RDS Details Description
Related parts for GTC06AF32-17SX-RDS
RES 698K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 25W datasheet.pdf
RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
BOARD EVAL QUICK START STM8S datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP 220MF -20% +80% 3.6V T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
CONN DIN HEADER 32POS datasheet.pdf