Amphenol Industrial GTC06AF32-22SW-025-B30
GTC06AF32-22SW-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06AF32-22SW-025-B30
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 54C 54#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06AF32-22SW-025-B30.pdf
Availability of GTC06AF32-22SW-025-B30
QUANTITY
GTC06AF32-22SW-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06AF32-22SW-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTC06AF32-22SW-025-B30
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06AF32-22SW-025-B30
Related LinksGTC06AF32-2, GTC06AF32-22SW-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06AF32-22SW-025-B30 Details Description
Related parts for GTC06AF32-22SW-025-B30
RES SMD 768K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
LED RED DIFFUSED 0603 SMD datasheet.pdf
RES 715K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 22POS datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
IC FPGA 768 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 100POS PIN datasheet.pdf