Amphenol Industrial GTC06G18-20S-A24-025
GTC06G18-20S-A24-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06G18-20S-A24-025
Brief Description
GT 5C 5#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06G18-20S-A24-025.pdf
Availability of GTC06G18-20S-A24-025
QUANTITY
GTC06G18-20S-A24-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06G18-20S-A24-025
Internal Part NumberEIS-GTC06G18-20S-A24-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06G18-20S-A24-025
Related LinksGTC06G18-2, GTC06G18-20S-A24-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06G18-20S-A24-025 Details Description
Related parts for GTC06G18-20S-A24-025
RECTIFIER BRIDGE 400V 2.0A D-44 datasheet.pdf
LED WHITE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 6.98KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN SOCKET 50POS STRAIGHT PCB datasheet.pdf
CAP CER 300PF 14KV R85 DISK datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 330MA 2.3 OHM datasheet.pdf
IC REG BUCK 2.5V 0.6A SYNC SOT23 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 5A 120V datasheet.pdf
Connector Socket 35 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf