Amphenol Industrial GTC06R18-12P-B30-025
GTC06R18-12P-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC06R18-12P-B30-025
Brief Description
GT 5C 5#16 PIN PLUG
Datasheet Download
GTC06R18-12P-B30-025.pdf
Availability of GTC06R18-12P-B30-025
QUANTITY
GTC06R18-12P-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06R18-12P-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTC06R18-12P-B30-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06R18-12P-B30-025
Related LinksGTC06R18-1, GTC06R18-12P-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06R18-12P-B30-025 Details Description
Related parts for GTC06R18-12P-B30-025
RELAY SSR SPST 20A@280VAC DIN MT datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 8 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
SIP OPTOCOUPLERS 60VDC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR 20MSPS 48-QFN datasheet.pdf
CONN HEADER 0.100 30 POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .125" datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf