Amphenol Industrial GTC06R22-21S-025-LC
GTC06R22-21S-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTC06R22-21S-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 3C 1#0 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC06R22-21S-025-LC.pdf
Availability of GTC06R22-21S-025-LC
QUANTITY
GTC06R22-21S-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC06R22-21S-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTC06R22-21S-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC06R22-21S-025-LC
Related LinksGTC06R22-, GTC06R22-21S-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC06R22-21S-025-LC Details Description
Related parts for GTC06R22-21S-025-LC
IC BUFF DVR TRI-ST HEX 16SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 20MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC FLASH 16MBIT 104MHZ 16SOIC datasheet.pdf
IC UART FIFO 64B OCTAL 100QFP datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR FOR CPU 8SOIC datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V HCSL 50PPM 5X7MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf