Amphenol Industrial GTC08F22-23S-025
GTC08F22-23S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC08F22-23S-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC08F22-23S-025.pdf
Availability of GTC08F22-23S-025
QUANTITY
GTC08F22-23S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC08F22-23S-025
Internal Part NumberEIS-GTC08F22-23S-025
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC08F22-23S-025
Related LinksGTC08F22, GTC08F22-23S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC08F22-23S-025 Details Description
Related parts for GTC08F22-23S-025
RELAY OPTO AC/DC 100V 300MA 6SOP datasheet.pdf
IC REDRIVER I2C HOTSWAP 2CH 8DFN datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS 2MM VERT SMD datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 10A SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES SMD 95.3K OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf