Amphenol Industrial GTC08F22-23S-025
GTC08F22-23S-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTC08F22-23S-025
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT PLUG
Datasheet Download
GTC08F22-23S-025.pdf
Availability of GTC08F22-23S-025
QUANTITY
GTC08F22-23S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC08F22-23S-025
Internal Part NumberEIS-GTC08F22-23S-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC08F22-23S-025
Related LinksGTC08F22, GTC08F22-23S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC08F22-23S-025 Details Description
Related parts for GTC08F22-23S-025
RES SMD 332K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC TEMP SW OPEN DRAIN SOT23A-5 datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
BOARD EVALUATION MCP42XX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 128POS PIN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X6MM XCUT datasheet.pdf
CONN RCPT 34POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM datasheet.pdf
FUSE 1.6A 250V AXIAL datasheet.pdf