Amphenol Industrial GTC08R10SL-3P-A24
GTC08R10SL-3P-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTC08R10SL-3P-A24
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
GTC08R10SL-3P-A24.pdf
Availability of GTC08R10SL-3P-A24
QUANTITY
GTC08R10SL-3P-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTC08R10SL-3P-A24
Internal Part NumberEIS-GTC08R10SL-3P-A24
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTC08R10SL-3P-A24
Related LinksGTC08R10, GTC08R10SL-3P-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTC08R10SL-3P-A24 Details Description
Related parts for GTC08R10SL-3P-A24
IC REG LDO ADJ 0.15A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 374 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 6.04K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 35.2K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.87 OHM 1% 10W datasheet.pdf
PLUG-INWOBBLE CABLE SPDT datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
CAP TANT POLY 33UF 25V 2917 datasheet.pdf
OSC XO 66.666MHZ CMOS SMD datasheet.pdf