Amphenol Industrial GTCL030-14S-12P-B30
GTCL030-14S-12P-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-14S-12P-B30
Brief Description
GT 3C 3#16S PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-14S-12P-B30.pdf
Availability of GTCL030-14S-12P-B30
QUANTITY
GTCL030-14S-12P-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-14S-12P-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL030-14S-12P-B30
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-14S-12P-B30
Related LinksGTCL030-1, GTCL030-14S-12P-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-14S-12P-B30 Details Description
Related parts for GTCL030-14S-12P-B30
IDC CABLE - MSR24K/MC24M/MPR24K datasheet.pdf
IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 16SOIC datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV 5V TO220 datasheet.pdf
CONN IDC 60PIN PCB TIN datasheet.pdf
OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 7.5NS 119BGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 24VOUT datasheet.pdf
AM2161SC6-29-19 CYLINDER STOP datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN HDR 100POS 2.5MM datasheet.pdf