Amphenol Industrial GTCL030-14S-12S-C14-A24
GTCL030-14S-12S-C14-A24 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-14S-12S-C14-A24
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-14S-12S-C14-A24.pdf
Availability of GTCL030-14S-12S-C14-A24
QUANTITY
GTCL030-14S-12S-C14-A24 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-14S-12S-C14-A24
Internal Part NumberEIS-GTCL030-14S-12S-C14-A24
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-14S-12S-C14-A24
Related LinksGTCL030-14S, GTCL030-14S-12S-C14-A24 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-14S-12S-C14-A24 Details Description
Related parts for GTCL030-14S-12S-C14-A24
IC SERIAL/DESERIAL 10:1 28-SSOP datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 4096X18 20NS 32QFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
2MM HDM BP PW PF 30AU 3CKT datasheet.pdf
GK NICU NRSG PU V0 REC datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS .6MM GOLD SMD datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 90W datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf