Amphenol Industrial GTCL030-22-19P-B30-025
GTCL030-22-19P-B30-025 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-22-19P-B30-025
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-22-19P-B30-025.pdf
Availability of GTCL030-22-19P-B30-025
QUANTITY
GTCL030-22-19P-B30-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-22-19P-B30-025
Internal Part NumberEIS-GTCL030-22-19P-B30-025
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-22-19P-B30-025
Related LinksGTCL030-22-, GTCL030-22-19P-B30-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-22-19P-B30-025 Details Description
Related parts for GTCL030-22-19P-B30-025
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 3P-5POS OPEN FRAME datasheet.pdf
RES SMD 3.09KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN ADAPTER 35P-35P F-M PNL MNT datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DIGITAL SWITCH 16K CH 256PBGA datasheet.pdf
IP67 ENCLOSURE datasheet.pdf
CAP CER 130PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf