Amphenol Industrial GTCL030-22-23S
GTCL030-22-23S picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-22-23S
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTCL030-22-23S.pdf
Availability of GTCL030-22-23S
QUANTITY
GTCL030-22-23S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-22-23S
Internal Part NumberEIS-GTCL030-22-23S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-22-23S
Related LinksGTCL030, GTCL030-22-23S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-22-23S Details Description
Related parts for GTCL030-22-23S
CAP TANT 2.2UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 80POS DUAL .05" SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
IC BATT FUEL GAUGE LIION 12DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 298 OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 82.5K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP3T datasheet.pdf
SPACER PLATE datasheet.pdf
IC CTRLR BUCK PWM 8MSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.15A datasheet.pdf