Amphenol Industrial GTCL030-24-96S-025-LC
GTCL030-24-96S-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-24-96S-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 28C 28#16 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-24-96S-025-LC.pdf
Availability of GTCL030-24-96S-025-LC
QUANTITY
GTCL030-24-96S-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-24-96S-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTCL030-24-96S-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-24-96S-025-LC
Related LinksGTCL030-24, GTCL030-24-96S-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-24-96S-025-LC Details Description
Related parts for GTCL030-24-96S-025-LC
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2512 datasheet.pdf
IC SYNC 6BIT BIN RATE MULT 16DIP datasheet.pdf
LED TOPLED NEU WHITE 4000K 6SMD datasheet.pdf
TOOL SET SCREWDRVR COMBO 7PC datasheet.pdf
RES SMD 32.4 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 15W datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 15V datasheet.pdf
RES SMD 24K OHM 5% 1/4W 0805 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC OFF-LINE CNTRLR 6.5W SOT23-6 datasheet.pdf