Amphenol Industrial GTCL030-36-5P-025-LC
GTCL030-36-5P-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030-36-5P-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 4C 4#0 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
GTCL030-36-5P-025-LC.pdf
Availability of GTCL030-36-5P-025-LC
QUANTITY
GTCL030-36-5P-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030-36-5P-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTCL030-36-5P-025-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030-36-5P-025-LC
Related LinksGTCL030-36, GTCL030-36-5P-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030-36-5P-025-LC Details Description
Related parts for GTCL030-36-5P-025-LC
RES SMD 62 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Press-Fit datasheet.pdf
SENSOR 1000PSI 7/16-20-2B 4.5V datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:10 250MHZ 32TQFP datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 6.3V 10% 1411 datasheet.pdf
RES SMD 4.53K OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
RES 1.15 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf