Amphenol Industrial GTCL030R36-10SX-025-B30
GTCL030R36-10SX-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030R36-10SX-025-B30
Brief Description
GT 48C 48#16 SKT RECP WALL
Datasheet Download
GTCL030R36-10SX-025-B30.pdf
Availability of GTCL030R36-10SX-025-B30
QUANTITY
GTCL030R36-10SX-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030R36-10SX-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL030R36-10SX-025-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030R36-10SX-025-B30
Related LinksGTCL030R36-, GTCL030R36-10SX-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030R36-10SX-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL030R36-10SX-025-B30
RES 8.2K OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVR DUAL HS 4A 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 570MA 844 MOHM datasheet.pdf
IC FPGA 143 I/O 196CSP datasheet.pdf
POLARISING KEY FOR FEMALE CONN datasheet.pdf
CAP ARRAY 0.015UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
IC DISPLAY LSI ON SCREEN MFP30S datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SMC datasheet.pdf