Amphenol Industrial GTCL030RV28-15P-025-LC
GTCL030RV28-15P-025-LC picture photo
Mfg. Part Number
GTCL030RV28-15P-025-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
GT 20C 20#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTCL030RV28-15P-025-LC.pdf
Availability of GTCL030RV28-15P-025-LC
QUANTITY
GTCL030RV28-15P-025-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL030RV28-15P-025-LC
Internal Part NumberEIS-GTCL030RV28-15P-025-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL030RV28-15P-025-LC
Related LinksGTCL030RV28, GTCL030RV28-15P-025-LC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL030RV28-15P-025-LC Details Description
Related parts for GTCL030RV28-15P-025-LC
SINGLE ROW RIGHT ANGLE datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.01% 0.15W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 249 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES MULT OHM RADIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
21WA4 F PC TAIL 30A 4-40 R.SPC datasheet.pdf