Amphenol Industrial GTCL08R20-27P-025-B30
GTCL08R20-27P-025-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL08R20-27P-025-B30
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
GTCL08R20-27P-025-B30.pdf
Availability of GTCL08R20-27P-025-B30
QUANTITY
GTCL08R20-27P-025-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL08R20-27P-025-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL08R20-27P-025-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL08R20-27P-025-B30
Related LinksGTCL08R20-, GTCL08R20-27P-025-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL08R20-27P-025-B30 Details Description
Related parts for GTCL08R20-27P-025-B30
DIODE SCHOTTKY 15V 20A TO220AC datasheet.pdf
DC-DC CONVERTR 28VDC 350W 12.5A datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
IC CLK BUFFER LVCMOS 33QFN datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
RC-19P1N12H000 datasheet.pdf
Low Noise, Precision, 16 V, CMOS, Rail-to-Rail Operational Amplifiers IC datasheet.pdf