Amphenol Industrial GTCL08R36-10S-B30
GTCL08R36-10S-B30 picture photo
Mfg. Part Number
GTCL08R36-10S-B30
Brief Description
GT 48C 48#16 SKT PLUG
Datasheet Download
GTCL08R36-10S-B30.pdf
Availability of GTCL08R36-10S-B30
QUANTITY
GTCL08R36-10S-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of GTCL08R36-10S-B30
Internal Part NumberEIS-GTCL08R36-10S-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTCL08R36-10S-B30
Related LinksGTCL08R3, GTCL08R36-10S-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTCL08R36-10S-B30 Details Description
Related parts for GTCL08R36-10S-B30
RES SMD 768K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
SW DIP LOW PRO 9 POS GOLD datasheet.pdf
CAP CER 7PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
IC FPGA 71 I/O 100VQFP datasheet.pdf
RES SMD 1.05K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
JUNCTION SHELL 90 DEG C/37 POS datasheet.pdf
O-RING - VITON 14.0 X 1.0MM datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS IN-LINE PIN datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 48POS datasheet.pdf