Amphenol Industrial GTS00R32-17P
GTS00R32-17P picture photo
Mfg. Part Number
GTS00R32-17P
Brief Description
GT 4C 4#4 PIN RECP WALL
Datasheet Download
GTS00R32-17P.pdf
Availability of GTS00R32-17P
QUANTITY
GTS00R32-17P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS00R32-17P
Internal Part NumberEIS-GTS00R32-17P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS00R32-17P
Related LinksGTS00R, GTS00R32-17P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS00R32-17P Details Description
Related parts for GTS00R32-17P
RES SMD 2K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 2.2K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC INVERTER HEX 1INPUT 16TSSOP datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 20-24 AWG 0.110" (2.79mm) Crimp datasheet.pdf
POT 470 OHM 1.5W CERMET LINEAR datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 229MA 3.2 OHM TH datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 27POS GOLD datasheet.pdf