Amphenol Industrial GTS01AF10SL-3P
GTS01AF10SL-3P picture photo
Mfg. Part Number
GTS01AF10SL-3P
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
GTS01AF10SL-3P.pdf
Availability of GTS01AF10SL-3P
QUANTITY
GTS01AF10SL-3P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01AF10SL-3P
Internal Part NumberEIS-GTS01AF10SL-3P
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01AF10SL-3P
Related LinksGTS01AF, GTS01AF10SL-3P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01AF10SL-3P Details Description
Related parts for GTS01AF10SL-3P
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 2.7PF 50V 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM datasheet.pdf
IC REG TRPL BCK/LINEAR 20LFCSP datasheet.pdf
IMPACT BP 3X10 GR SN datasheet.pdf
CAP CER 10PF 3KV SL RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 10% 850V RADIAL datasheet.pdf