Amphenol Industrial GTS01AF10SL-3P
GTS01AF10SL-3P picture photo
Mfg. Part Number
GTS01AF10SL-3P
Brief Description
GT 3C 3#16S SKT PLUG
Datasheet Download
GTS01AF10SL-3P.pdf
Availability of GTS01AF10SL-3P
QUANTITY
GTS01AF10SL-3P Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01AF10SL-3P
Internal Part NumberEIS-GTS01AF10SL-3P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01AF10SL-3P
Related LinksGTS01AF, GTS01AF10SL-3P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01AF10SL-3P Details Description
Related parts for GTS01AF10SL-3P
RES SMD 1.82KOHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
HDI POWER CONTACT ASSY datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 3POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.24 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 50 OHM datasheet.pdf
CTV 11C 11#16 PIN PLUG datasheet.pdf
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG datasheet.pdf
10UF 63V 6,5X18MM 85C 10000H datasheet.pdf