Amphenol Industrial GTS01F24-10S
GTS01F24-10S picture photo
Mfg. Part Number
GTS01F24-10S
Brief Description
GT 7C 7#8 SKT RECP
Datasheet Download
GTS01F24-10S.pdf
Availability of GTS01F24-10S
QUANTITY
GTS01F24-10S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01F24-10S
Internal Part NumberEIS-GTS01F24-10S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01F24-10S
Related LinksGTS01F, GTS01F24-10S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01F24-10S Details Description
Related parts for GTS01F24-10S
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HOUSING MOD-IV 5POS datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
AML54 1/2 ROCKER OPERATOR COVER datasheet.pdf
CAP CER 5PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 1.05M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf
RES SMD 5K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 250VDC AXIAL datasheet.pdf