Amphenol Industrial GTS01F24-28SW
GTS01F24-28SW picture photo
Mfg. Part Number
GTS01F24-28SW
Brief Description
GT 24C 24#16 SKT RECP
Datasheet Download
GTS01F24-28SW.pdf
Availability of GTS01F24-28SW
QUANTITY
GTS01F24-28SW Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS01F24-28SW
Internal Part NumberEIS-GTS01F24-28SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS01F24-28SW
Related LinksGTS01F, GTS01F24-28SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS01F24-28SW Details Description
Related parts for GTS01F24-28SW
CABLE TIE STD 50LB BLK 12" datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 250MW TSLP-3 datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
IC USB TRANSCEIVER 16-MLF datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 1W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 1% 1W MELF datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN BARRIER BLOCK SCREW 6-32 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS BOX MNT PIN datasheet.pdf