Amphenol Industrial GTS030-16-12S
GTS030-16-12S picture photo
Mfg. Part Number
GTS030-16-12S
Brief Description
GT 1C 1#4 SKT RECP WALL RM
Datasheet Download
GTS030-16-12S.pdf
Availability of GTS030-16-12S
QUANTITY
GTS030-16-12S Order Process
Ship out your order
Specifications of GTS030-16-12S
Internal Part NumberEIS-GTS030-16-12S
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)GTS030-16-12S
Related LinksGTS030, GTS030-16-12S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
GTS030-16-12S Details Description
Related parts for GTS030-16-12S
CIR BRKR THRM 5A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 14POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN RECEPT 100POS .050 DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST 6BIT 16DIP datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 20V 10% RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1200V 17A PLUS247 datasheet.pdf
CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 1.4A 160 MOHM datasheet.pdf
IC CPLD 2160MC 6.96NS 132CSBGA datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 100V X7S RADIAL datasheet.pdf